HOROSKOPI 02.-08.03.2018.
02 Mar, 2018. \\ Dienas komentārs. \\ Nav komentāru.

AUNS

Ieklausies, ko saka priekšā zemapziņa un dari, pēc kā ilgojas sirds. Savukārt darbā sargies no stresa un pārslodzes. Ikdienā ātri atradīsi kopīgu valodu ar līdzcilvēkiem, taču ilgtermiņa sadarbība vai draudzība diez vai izveidosies. Nesatraucies, ap tevi jau sen ir tuvie un mīļie, kuriem vari uzticēties.

VĒRSIS

Nedēļas nogale piemērota koncerta, teātra vai kāda cita kultūras pasākuma apmeklējumam. Tādējādi gūsi enerģiju nākamajam darba cēlienam, kas solās būt diezgan saspringts. Neuzņemies pārāk daudz pienākumu. Veiksmīgāki tie projekti, kas saistās ar izglītošanos vai ārzemju tēmu.

DVĪŅI

Ģimenes cilvēkiem daudz pienākumu mājas saimniecībā, sapratīsi, ka telpas prasās pēc ģenerāltīrīšanas. Atroti piedurknes un ķeries pie darba! Jaunajā nedēļā profesionālās lietas prasīs iedvesmu un precizitāti. Ja kārtojami lietišķi jautājumi, kārtīgi sagatavojies. Rūpīga pieeja nodrošinās vēlamo rezultātu.

VĒZIS

Visas domas, laiku un spēkus paņems darbs vai bizness, turklāt tu visai emocionāli dzīvosi līdzi norisēm. Vajadzētu mērķēt augstāk un tālāk, virzīties pa karjeras kāpnēm vai attīstīt biznesā jaunus virzienus. Grūtākos brīžos konsultējies ar tuviniekiem, viņu padoms un atbalsts lieti noderēs.

LAUVA

Brīvdienās esi kopā ar ģimeni – atbalstiet un parūpējieties cits par citu. Tajā pat laikā sirdslietās šis un tas pārdomājams. Paliec brīdi vienatnē, lai saprastu, kas tev attiecībās ir svarīgi. Darbā pienākumu būs pāri pārēm un tas radīs spriedzi. Nesatraucies par to, ko nespēj ietekmēt.

JAUNAVA

Nedēļas nogalē sarīko ģenerāltīrīšanu, izdaiļo interjeru, dodies iepirkšanās tūrē, palutini savus mīļos ar gardu maltīti vai skaistiem pirkumiem. Jaunajā nedēļā, iespējams, nāksies arī kārtot darīšanas iestādēs vai bankā. Nav īstais brīdis, lai koncentrētos un peļņu, taču iepriekš paveiktais nesīs atdevi.

SVARI

Ja mājās izceļas strīdi vai domstarpības, liec lietā savas diplomātiskās spējas. Nebūtu vēlams brīvdienas pavadīt mājās, jo tad ir lielāki „rīvēšanās” riski. Darba nedēļa nāks ar daudziem pienākumiem, bet tu sekmīgi tiksi galā. It īpaši tad, ja arī lietišķos jautājumos liksi lietā radošu pieeju.

SKORPIONS

Privātais bizness, profesionālie sasniegumi un finanses būs pirmajā vietā. Var pavērties jaunas iespējas papildināt ienākumus, tikai viss rūpīgi jāizrēķina. Brīvdienās gan liec darbus malā un esi kopā ar saviem mīļajiem. Sirdslietās iedvesmojoši, mīļi, romantiski piedzīvojumi.

STRĒLNIEKS

Domā par sasniegumiem un vērienīgiem plāniem. Darbā ieguldītā enerģija nesīs atdevi. Pienācis laiks straujiem soļiem doties uz priekšu, tikai nerīkojies emociju iespaidā. Brīvdienās parūpējies par mājas saimniecību, palutinātu savus mīļos, bet kopā ar otro pusīti sarīkotu romantisku pasākumu.

MEŽĀZIS

Ir pienācis laiks pārvērtēt savu pienākumu apjomu un no kaut kā atteikties. Visus darbus neapdarīsi un visu pasaules naudu nenopelnīsi, tas ir fakts. Vismaz brīvdienās atvelc elpu un dari to, kas sagādā prieku. Par labu nāks neliels izbrauciens vai sportiski kustīgas aktivitātes brīvā dabā.

ŪDENSVĪRS

Dodoties uz pasākumiem, ir iespējas iepazīties ar interesantiem cilvēkiem, kas vēlāk kļūst par draugiem vai sadarbības partneriem. Jaunajā nedēļā svarīga finanšu tēma, var rasties jauni peļņas varianti, bet naudas lietas jātur kārtībā. Liela nozīme izglītībai – ir vērts apmeklēt kursus vai semināru.

ZIVIS

Liela rosība mājās – komunikācija ar bērniem un citiem ģimenes locekļiem. Arī draugiem un paziņām pēkšņi būs kaut kas vajadzīgs. Palutini sevi brīvdienās ar iepirkšanās tūri, atjauno garderobi, iegādājies labu parfimēriju vai smaržas. Profesionālajā jomā jauni plāni, kas prasa atdevi.

Autors: Sertificēta astroloģe Guna Kārkliņa

Komentēt.