HOROSKOPI 16.-22.02.2018.
19 Feb, 2018. \\ Dienas komentārs. \\ Nav komentāru.

AUNS

Darbā atbildīgi pienākumi, kas paņems daudz spēka un enerģijas. Vismaz brīvdienās noliec tos pie malas un atpūties. Jauki būtu palutināt sevi – satikties ar draugiem, apmeklēt izklaidējošu pasākumu vai vienkārši nedarīt neko. Tādējādi uzkrāsi spēkus un varēsi pievērsties karjerai.

VĒRSIS

Necenties visā pierādīt savu taisnību, jo kādreiz taču var arī piekāpties. Dodoties uz „barikādēm”, tikai vairosi stresu. Patiesībā šajā periodā ir jāraugās nākotnē – prātā rosās interesantas idejas, kuras līdzcilvēki novērtēs un izteiks komplimentus. Pastāv iespējas izveidot noderīgus kontaktus.

DVĪŅI

Īstais laiks parādīt savus profesionālos talantus, gūt ievērību un tādējādi bruģēt ceļu karjeras kāpienam vai jebkādām citām pozitīvām pārmaiņām darba jomā. Ja šaubies par iemaņām vai zināšanām, atceries, ka mācīties nekad nav par vēlu. Apmeklē kursus vai seminārus, prāts atvērts zināšanām.

VĒZIS

Lietišķajā jomā vai biznesā nepieņem sasteigtus lēmumus. Visu rūpīgi izrēķini, un nepaļaujies uz draugu solījumiem. Ja būsi apdomīgs, tad panākumi, jaunas iespējas un izdevīgi darījumi būs tavās rokās. Attiecībās šobrīd svarīgs mīļotā cilvēka atbalsts, sapratīsieties teju vai no pus vārda.

LAUVA

Darbā kārtīgi jāstrādā, tad arī būs augļi. Tajā pat laikā karjeras kāpiens prasīs daudz emociju. Nevajadzētu strīdēties ar priekšniecību. Par mieru un saticību jāgādā arī privātajā dzīvē – ģimenes cilvēkiem par labu nāks atklāta izrunāšanās, bet brīvajiem ļaudīm derētu pārdomāt savas vēlmes un attieksmi.

JAUNAVA

Darbs ir dzīves „sāls” un ieņem ļoti nozīmīgu vietu tavā dzīvē. Kopumā viss ritēs sekmīgi – var rasties jauni kontakti vai piedāvājumi. Tikai esi piesardzīgs, ja profesionālā tēma sasaistās ar ārzemēm. Brīvdienās vislabāk jutīsies savējo lokā. Bet, ja esi sirdī brīvs, dzīve var uzdāvāt burvīgu iepazīšanos.

SVARI

Ja darbā vai biznesā viss nevirzās tā, kā tev gribētos, atliec darāmo uz vēlāku laiku. Daudz svarīgāks šobrīd ir dvēseles komforts un harmonija sevī. Cīnoties ar birokrātiju, iespējams zaudēt daudz enerģijas. Brīvdienās būsi aizņemts ar ģimenes pienākumiem, tikai mājiniekus pārāk neizrīko, tad var izcelties strīdiņi.

SKORPIONS

Sirdi sildīs mīlestība. Varbūt šis ir īstais brīdis pozitīvām pārmaiņām? Ja attiecībās vēlies kaut ko citādāk, izrunājies ar mīļoto cilvēku. Nedēļas nogalē ir piemērots laiks saimniecības darbiem un saviesīgai mājas ballītei. Jaunā darba nedēļa solās būt nemierīga, sargies no stresa un uzmani finanses.

STRĒLNIEKS

Veiksmīgas sarunas ar bankām vai iestādēm, taču jābūt uzmanīgam, parakstot dokumentus. Iegādājies ko vērtīgu, bet netērējies par niekiem un nepaļaujies atlaižu „buma” provokācijām. Brīvdienās prieku sagādās tikšanās ar draugiem. Attiecībās ar otro pusīti mīļums un sirsnība.

MEŽĀZIS

Ienākumi atkarīgi no paveiktā darba apjoma, un tā kā būsi noskaņots aktīvi rīkoties, par finanšu stāvokli, visticamāk, nebūs jāsūdzas. Palutini sevi, iegādājoties kaut ko skaistu priekam. Brīvdienās esi kopā ar savējiem, izrunājies par svarīgāko un nogludini asumiņus, ja tādi rodas emociju iespaidā.

ŪDENSVĪRS

Labākas iespējas nopelnīt, ja būsi gatavs sadarboties un uzklausīsi kolēģu vai biznesa partneru viedokli. Tev tas problēmas nesagādās – labprāt kontaktēsies ar cilvēkiem un teju vai ar katru spēsi atrast kopīgu valodu. Brīvdienās iepriecini ģimeni ar kādu skaistu pirkumu, palutini savējos un sevi pašu.

ZIVIS

Darba jomā vēlēsieties sasniegt vairāk, taču dažkārt jābūt pacietīgam un jāprot gaidīt. Jaunus piedāvājumus rūpīgi izvērtē un lietišķos jautājumos rīkojies bez emocijām. Ja vairāk smaidīsi, pavērsies ceļi uz cilvēku sirdīm. Ikdienā jābūt uzmanīgam tēriņos un nedrīkst paļauties iepirkšanās drudža provokācijām.

Autors: Sertificēta astroloģe Guna Kārkliņa

Komentēt.