HOROSKOPI 17.-23.11., 2017.
17 Nov, 2017. \\ Dienas komentārs. \\ Nav komentāru.

AUNS

Kaut arī esi pieradis būt pirmais, līderis un “vilcējspēks”, atceries, ka eksistē arī tāds teiciens, ka viens nav karotājs. Šajā periodā lielāku veiksmi nesīs labi pārdomāti kopprojekti. Esi precīzs, pieturies pie plāna un turi kārtībā finanses. Valsts svētku dienās sarīko ģimenei svinīgu mielastu.

VĒRSIS

Panākumu atslēga slēpjas idejās. Rīko ar partneriem un darbiniekiem „prāta vētras”, jo domu apmaiņa dos ražīgus rezultātus. Brīvajā laikā pievērsies radošām nodarbēm un hobijiem, kas sagādā prieku un uzlabo omu. Prieks no kultūras pasākuma vai kluba apmeklējuma.

DVĪŅI

Nepieņem sasteigtus lēmumus, it īpaši attiecībā uz darbu vai biznesu. Kārtojot darīšanas iestādēs, esi precīzs un vērīgs. Nav vēlams uzņemties kredītsaistības. Nepaļaujies pārāk uz draugu vai labvēļu solījumiem, mierīgāk ap sirdi būs, ja svarīgajās lietās grožus turēsi savās rokās.

VĒZIS

Darbā izdosies realizēt sen lolotas vēlmes. Pēc iespējas vairāk liec lietā savas plašās zināšanas un intelektu. Ievāc un apkopo informāciju. Svarīgu vietu ieņems ģimeniskās attiecības, esi ar tuviniekiem, bērniem un mīļoto cilvēku. Brīvdienās noorganizējiet kopīgu svētku pasākumu.

LAUVA

Privātajā dzīvē un attiecībās jātiecas pēc stabilitātes. Padomā par došanos laulības ostā vai ģimenes stiprināšanu. Attiecībās ar otru pusīti valdīs abpusēja sapratne un mīļums. Darbā iespējamas pārmaiņas, kas nebūs tev pa prātam. Saglabā mieru un nekur neiesaisties – gan pēc brīža vēji norims.

JAUNAVA

Mājās paredzami diezgan lieli saimnieciskie darbi. Vari remontēt, pārkārtot, uzlabot, kā arī risināt nekustamā īpašuma jautājumus. Atbalsti ģimenes locekļus un iesaisti viņus kopīgos pasākumos. Brīvdienās dodoties cilvēkos, būs jaunas, interesantas iepazīšanās un komplimenti.

SVARI

Mācies! Turklāt daudz un uzcītīgi – jauna informācija darīs tevi zinošāku. Vari pievērsties gan garīgām, gan praktiskām jomām, viss noderēs. Rūpējoties par ģimeni, neuzņemies pilnīgi visu uz saviem pleciem. Svētku brīvdienās tavās mājās varētu sarīkot plašāku radu un draugu saietu.

SKORPIONS

Izstarosi šarma dzirkstis, tevi pamanīs un novērtēs. Piekrišanas netrūks, tomēr pašā sirds stūrītī slēpsies pārdomas – vai viss ir tā, kā gribētos. Ģimenes cilvēkiem piemērots laiks mājas pārkārtošanai, kosmētiskajam remontam, kā arī mēbeļu vai mākslas priekšmetu iegādei.

STRĒLNIEKS

Gribēsies ietīties siltā pledā un kamīna priekšā kopā ar mīļoto cilvēku izbaudīt rudenīgo romantiku. Vislabāk jutīsies mierīgā mājas atmosfērā, taču darba lietas paņems daudz laika. Panākumi un peļņa nenāks ātri un viegli, toties paveiktais ieliks stabilus pamatus nākotnei.

MEŽĀZIS

Velti pietiekami daudz laika atpūtai, jāuzmanās no garīgās un fiziskās pārslodzes. Labi noderēs jogas nodarbības, meditācijas, vienkārši pastaigas svaigā gaisā un vērtīga literatūra. Profesionālajās lietās sagatavojies nākamajam posmam un jauniem sasniegumiem, drīz darba būs pilnas rokas.

ŪDENSVĪRS

Paplašini savu darbalauku, ir dotas iespējas veiksmīgi uzsākt jaunus projektus. Vajadzētu koncentrēties peļņas gūšanai, jo tikai mērķtiecīga rīcība dos rezultātus. Veido kontaktus un pazīšanās, dzīve savedīs kopā ar interesantiem cilvēkiem. Ieklausies, ko saka intuīcija.

ZIVIS

Pievērsies saimniecības darbiem, sarīko mājās talku un pēc tam draugiem svētku ballīti. Visos pasākumos iesaisti arī savas atvasītes. Dienu gaita un veiksme lielā mērā atkarīga no emocijām. Ja būsi noskaņots pozitīvi, arī darbi ies no rokas. Var pavērties jaunas peļņas iespējas.

Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe

 

Komentēt.