HOROSKOPI 19.-25. 2018.
22 Jan, 2018. \\ Dienas komentārs. \\ Nav komentāru.

AUNS

Svarīgi sekot līdzi naudas plūsmai – gan ienākumiem, gan izdevumiem, lai nerodas kādi pēkšņi pārsteigumi. Ja dodies iepirkšanās tūrē, neļaujies pāri mēram atlaižu un izpārdošanu vilinājumam. Arī, iesaistoties jaunos projektos, visu rūpīgi izrēķini. Darba jomā labas izaugsmes iespējas.

VĒRSIS

Ieklausies līdzcilvēku viedoklī, un neuzskati savu taisnību uzskatīt par vienīgo, patieso. Ja būsi tolerants, veidosies veiksmīga sadarbība. Jaunajā nedēļā gaidāmi daudz pienākumi, kur būs vajadzīgs līdzcilvēku atbalsts. Brīvdienās vēlams izklaidēties, atpūsties, satikties ar draugiem.

DVĪŅI

Sekmīgs laiks dažādām lietišķām darīšanām valsts vai pašvaldību iestādēs, komunālajos dienestos vai bankās. Darbā ir labas iespējas izcelties un parādīt savas prāta spējas. Brīvdienas pavadi ar ģimeni. Vēlams neliels izbrauciens, ekskursija vai sportiskas aktivitātes.

VĒZIS

Daudz rūpju prasīs ģimenes dzīve un mājas pienākumi. Vajadzētu kaut ko nozīmīgu paveikt mājas saimniecībā, palutināt savus mīļos un apciemot tālākus radus. Ja tevi aicina iesaistīties kādu pasākumu organizēšanā vai labdarībā – piekrīti. Labestība dzīvē vienmēr tiek atalgota.

LAUVA

Stiprinies! Darbā vai biznesā var rasties jauni pienākumi, vai nākt pārmaiņas. Ja saglabāsi mieru un nestrīdēsies ar kolēģiem, sekmīgi tiksi ar visu galā. Svarīga būs arī privātā dzīve un attiecības ar savējiem. Brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās, kas no vienas dzirksts aizdedz kaislību liesmu.

JAUNAVA

Vislabāk jutīsies mājās – rosoties, saimniekojot un veicot dažādus pārkārtojumus. Ja iesaistīsi visu ģimeni, gandarījums par paveikto būs divtik liels. Labas iespējas parādīt sevi profesionālajā jomā. Varbūt pat ir vērts ar priekšniecību runāt par algas pielikumu vai meklēt jaunas iespējas.

SVARI

Pirms pieņem lēmumu jebkurā jomā, ieklausies intuīcijā, it īpaši lietišķajā. Un uzmanīgi ar finanšu lietām, lai neiznāk pārrēķināšanās. Kā mēdz teikt: nevajag domās tērēt naudu, kura vēl nav nopelnīta. Brīvdienās rūpējies par mājas saimniecību un saviem mīļajiem, valdīs pozitīva gaisotne.

SKORPIONS

Ir vērts padomāt par jaunām zinībām. Ja liekas, ka pietrūkst kādu iemaņu, piesakies kursos vai apmeklē seminārus. Tas nākotnē noderēs ienākumu pavairošanai. Brīvdienās vajadzētu pievērsties mājas darbiem, darba dienu steigā, iespējams, daudz kas sakrājies nepadarīts.

STRĒLNIEKS

Liela nozīme mērķtiecībai un rīcībai, tomēr nevajag bez apdoma mesties jaunos projektos. Pirms kaut ko uzsākt, padomā un parēķini. Nedēļas nogalē mierīgi atpūties, sakārto domas, esi kopā ar savējiem. Brīvajiem ļaudīm sirdi var saviļņot romantiskas noskaņas.

MEŽĀZIS

Dzīves gaitā uzkrātā pieredze īstajā brīdī izrādīsies ļoti noderīga. Būsi autoritāte un cilvēki ieklausīsies tavā viedoklī. Viegli veidosi noderīgus lietišķos kontaktus. Brīvdienās pozitīvas emocijas sniegs pasākumi ar mīļiem draugiem. Sirdslietās šis un tas pārdomājam, tiec skaidrībā ar sevi.

ŪDENSVĪRS

Kā visu paspēt? Darbā var pavērties jaunas karjeras iespējas, bet arī mājas solis prasa savu tiesu. Kaut kā jāmēģina tikt ar visu galā. Labi būtu, ja kādu daļu no saimniecības darbiem uzņemtos mājinieki. Palūdz, lai izturas ar izpratni, bet brīvdienās izej sabiedrībā, apmeklē kādu kultūras pasākumu.

ZIVIS

Apmeklējot publiskus un saviesīgus pasākumus, ir iespējas satikt interesantus cilvēkus un arī izveidot noderīgas pazīšanās. Kāda tikšanās var pāraugt personīgās simpātijās. Svarīgās lietās ieklausies intuīcijā. Labs laiks tālāka ceļojuma plānošanai un sakariem ar ārvalstīm.

Sertificēta astroloģe Guna Kārkliņa

Komentēt.