HOROSKOPI 2.-8.02., 2018.
02 Feb, 2018. \\ Dienas komentārs. \\ Nav komentāru.

AUNS

Brīvdienās atrodi laiku sev, lai atpūstos un sakārtotu domas. Vari uzlabot omu, dodoties uz kultūras pasākumu vai nelielā iepirkšanās tūrē. Ja plānota ballīte, saposies skaisti. Dzīve var uzdāvāt romantisku iepazīšanos. Jaunā darba nedēļa nāks ar spriedzi un atbildīgiem pienākumiem.

VĒRSIS

Jākārto dažādas darīšanas iestādēs, jāsatiekas ar darījumu partneriem un jārisina jautājumi, kas jau kādu laiku neliek miera. Tas paņems daudz enerģijas, taču tu sekmīgi tiksi galā. Profesionālajā jomā iespējami finansiāli izdevīgi karjeras piedāvājumi. Var būt, ka paveras jauni ceļi.

DVĪŅI

Nepaļaujies uz citu solījumiem un svarīgās lietās turi kontroli savās rokās. Ja pēkšņi uzrodas jauni paziņas, kas ļoti grib draudzēties, – esi vērtējošs. Darbā vai biznesa darījumos jābūt piesardzīgam un apdomīgam. Vēlme paplašināt redzesloku un uzzināt ko jaunu. Piemērots laiks ceļojumam.

VĒZIS

Tuvākais laiks solās būt trauksmains un piepildīts ar lietišķām un sabiedriskām aktivitātēm. Var nākties kārtot darīšanas iestādēs, kā arī uzņemties pasākumu organizēšanu. Mājas lietas paliks otrajā plānā – neplāno svarīgus saimniecības darbus, bet brīvdienās ar savējiem apmeklē kādu pasākumu.

LAUVA

Cilvēki izrādīs simpātijas, labprāt ar tevi kontaktēsies un aicinās piedalīties dažādos pasākumos. Ja šobrīd esi sirdī brīvs, tad sabiedrisko aktivitāšu laikā var uzšķilties simpātiju dzirkstis. Ja esi ar kādu kopā, tad labs laiks ģimenisku attiecību stiprināšanai. Darbā neuzņemies pārāk daudz pienākumu.

JAUNAVA

Darbs, darbs un vēlreiz darbs! Dienas skaries kā vēja spārniem, bet ir labas iespējas paplašināt „spēles” laukumu, parādīt savus talantus, kā arī iegūt jaunus darījumu partnerus. Brīvos līdzekļus diezgan daudz tērēsi mājas saimniecībai un mīļo cilvēku lutināšanai. Dvēselē ilgas pēc romantikas.

SVARI

Darbā jābūt precīzam, lai neieviešas kļūdas, kuru izlabošana vēlāk prasa daudz laika un enerģijas. Strādā pēc labākās sirdsapziņas. Šajā periodā liela nozīme būs privātajai dzīvei. Brīvajiem ļaudīm var rasties simpātijas, bet ģimenes cilvēkiem –  sirsnības un mīlestības piepildīts laiks.

SKORPIONS

Dažādas idejas un jauni plāni. Galvenais – nepārsteigties. Visu rūpīgi aprēķini un raugies uz ieceru izdevīgumu. Brīvos līdzekļus vari tērēt saimnieciskām vajadzībām, iegādāties mājoklim noderīgas lietas vai atjaunot garderobi. Nedēļas nogali pavadi mājās, mierīgā atmosfērā kopā ar savējiem.

STRĒLNIEKS

Ja darbā vai sadzīvē kaut kas nav pa prātam, liec lietā savu optimismu, tādējādi noregulēsi asumus un spēsi arī samierināt citus. Finanšu lietās jābūt apdomīgam – ja iesaisties jaunos projektos, uzmanies no pārrēķināšanās. Attiecību jomā aizraujoši, krāsaini, sirdi sildoši piedzīvojumi.

MEŽĀZIS

Vēlme pēc pārmaiņām dažādās dzīves jomās. Jāatrota piedurknes un jāķeras pie darba. Kārtojot lietišķās darīšanas, ievēro precizitāti un ētiku, kā arī turies tālāk no situācijām, kurās citi skaidro attiecības. Iespējama interese par jaunām zinībām, kā arī labs laiks tālāka ceļojuma plānošanai.

ŪDENSVĪRS

Viegli veidosi kontaktus, iegūsi jaunus draugus un biznesa partnerus. Pavisam negaidot prātā var iešauties interesantas un oriģinālas peļņas idejas. Padomā, parēķini un liec lietā. Ja šobrīd esi viens, tad ir iespējas izveidot attiecības ar tālejošu turpinājumu. Brīvdienās prieku sagādās ballīte vai kultūras pasākuma apmeklējums.

ZIVIS

Brīvdienās atpūties, velti laiku pārdomām un brīžiem vienatnē. Kārtīgi izgulies un dodies garākā pastaigā gar jūras krastu. Jāuzkrāj spēki, lai jaunajā nedēļā vari ar pilnu sparu ķerties pie darbiem. Paredzama diezgan liela spriedze, taču galarezultātā iespējams interesants karjeras piedāvājumu.

Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe

Komentēt.