HOROSKOPI 9.-15.02.2018.
09 Feb, 2018. \\ Dienas komentārs. \\ Nav komentāru.

AUNS

Lai arī kā gribētos atpūsties, nedēļas nogalē enerģija aizies darbam. Ja jūties noguris, brīvdienās aizbrauc kaut kur prom ārpus visas kņadas. Nākamā darba nedēļa tāpat solās būt diezgan saspringta. Nopietnas lietišķās sarunas, pārrunas un darīšanas. Nepieņem lēmumus mirkļa iespaidā.

VĒRSIS

Brīvdienās atliec visus pienākumus malā un izdaiļo dvēseli. Labs laiks mākslas un kultūras pasākumu apmeklējumiem, vai vienkārši draugu ballītei ar intelektuālām sarunām. Kopumā garīgi, radoši un arīdzan lietišķi aktīvs laiks. Cilvēki novērtēs tavas profesionālās spējas.

DVĪŅI

Brīvdienās garīgais pacēlums – idejas, domas, iedvesma. Būsi noskaņots paveikt lielus darbus, vienīgi jāsargās no utopiskiem plāniem. Darba nedēļas sākumā uzmanies no pēkšņām emociju maiņām, nepieņem nepārdomātus lēmumus un nesatraucies par sīkumiem, gan viss sakārtosies.

VĒZIS

Nešķied enerģiju darbos un jautājumos, kas „buksē”. Nedēļas nogale nav tas ražīgākais laiks. Labāk mierīgi padomā par izaugsmes perspektīvām un jauniem apvāršņiem. Jaunā darba nedēļa prasīs aktīvu rīcību. Vajadzēs pieņemt lēmumus un ātri reaģēt uz situācijām.

LAUVA

Lietišķajās lietās neļauj vaļu emocijām, arī tas, kas tev nav pa prātam, visticamāk, notiek uz labu. Brīvdienās pievērsies attiecību jomai, vajadzētu tās mazliet atsvaidzināt un piešaut asumiņu. Ja šobrīd esi viens, tad ir visas iespējas iepazīties, bet, ja ar kādu kopā – sarīko mīļu pasākumu.

JAUNAVA

Brīvdienās vari pievērsties tehniskiem un saimnieciskiem darbiem, doties izbraucienā, pavadīt laiku kopā ar bērniem. Jaunajā nedēļā sabiedriskās aktivitātes un kontakti – iespējams, īstajā brīdī satiksi īstos cilvēkus. Darbā neko nerisini ar kareivīgumu un no spēka pozīcijām.

SVARI

Emocionāli sarežģīts periods, iespējams kāds satraukums mīlas jomā. Ja tev ir otrā pusīte, tad vajadzētu no sirds izrunāties. Jaunās nedēļas sākumā jāizvairās no strīdiem. Nevajag par varītēm uztiept savu viedokli. Nedz darbā, nedz mājās. Racionāla pieeja dos labākus rezultātus.

SKORPIONS

Brīvdienās liela rosība, daudz ideju un kontaktu. Brīnišķīgs laiks, lai satiktos ar mīļoto un dotos dažādos piedzīvojumos. Darbā neesi sīkumains un pārlieku kritisks, tas var radīt problēmas ar līdzcilvēkiem. Jābūt uzmanīgam pie līgumu slēgšanas, it īpaši, ja tie skar finanšu jomu.

STRĒLNIEKS

Būsi noskaņots enerģiski, bet sargies no pārsteidzības – it īpaši, kārtojot lietišķos jautājumus. Tuvākajā laikā daudz jāmācās, vienalga vai esi students, vai jau ar cienījamu pieredzi. Brīvdienās esi kopā ar savējiem. Apdari saimniecības darbus un sarīko jautru mājas ballīti.

MEŽĀZIS

Stabila pamatne zem kājām. Varbūt dvēselē mazliet iezagsies šaubas, mazliet vilšanās un kāda skumja nots – bet tā ir tikai šķietamība. Ja tā objektīvi paskatās, šobrīd labā ir daudz vairāk. Brīvdienās ģimeniskas noskaņas. Izdomā kā saturīgi pavadīt laiku kopā ar savējiem.

ŪDENSVĪRS

Brīvdienās jāsargās no strīdiem, it sevišķi, ja tie saistīti ar pasaules uzskatiem un dziļu filozofisko pārliecību. Nevienam nekas nav jāpierāda. Jaunās nedēļas sākumā dari to, kas svarīgs, jo ir iedots pozitīvas veiksmes moments. Labi parādīsi sevi profesionālajā jomā.

ZIVIS

Nedēļas nogalē daudz dzirkstošu emociju, prieks no kontaktiem ar draugiem un satikšanās ar mīļoti, dažādi pozitīvi pārdzīvojumi un piedzīvojumi. Darba nedēļas sākumā aktualizēsies finanšu jautājums. Lietišķajā jomā iespējamas grūtības un sarežģījumi, kas pēc kāda laika atrisināsies.

Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe

 

Komentēt.