HOROSKOPI 9.-15.03.2018.
12 Mar, 2018. \\ Dienas komentārs. \\ Nav komentāru.

AUNS

Pirmajā vietā darba tēma. Ieguldīsi daudz enerģijas, bet kaut kas bremzēsies. Nevajag satraukties. Izdari visu pēc labākās sirdsapziņas un gaidi rezultātu. Labs laiks dažādu lietišķo un juridisko jautājumu kārtošanai. Sarežģītos brīžos palīdzēs intuīcija – ātri sapratīsi kā kurā situācijā rīkoties.

VĒRSIS

Dienas ritēs nemierīgi, var mainīties plāni un norunas. Galvenais – neļauties stresam. Nedēļas nogalē izej sabiedrībā, satiecies ar draugiem vai apmeklē kultūras pasākumus. Pozitīvas emocijas un iedvesmojoši iespaidi. Liela nozīme ģimenes atbalstam, nonāksi pie secinājuma, ka uz savējiem var paļauties.

DVĪŅI

Brīvdienas labāk pavadīt mājās kopā ar savējiem, jo sabiedriskās izklaidēs laiks tiks iztērēts nelietderīgi. Jaunajā nedēļā visu uzmanību velti darbam – parādīsi savas spējas un tas tiks novērtēts. Varbūt pat saņemsi kādu vilinošu piedāvājumu. Nelabvēlīgs periods darīšanām iestādēs.

VĒZIS

Daudz pienākumu gan mājās, gan darbā. Brīvdienās mājokļa uzkopšanas un citos saimnieciskos darbos iesaisti visu ģimeni. Ja visu gribēsi paveikt viens pats, tad neatpūtīsies. Bet jaunā nedēļa solās būt spraiga. Darbā iespējami jauni izaicinājumi un lietišķie kontakti. Nepieņem lēmumus steigā.

LAUVA

Sekmīgi risināsi dažādus ar mājokli vai komunālajiem dienestiem saistītus jautājumus, veiksies arī visos ikdienišķajos saimniecības darbos. Vari iegādāties jaunas mēbeles un interjera priekšmetus. Darbā daudz pienākumu, iespējami arī strīdi, taču nav vērts to visu ņemt tuvu pie sirds.

JAUNAVA

Kārtojot lietišķus jautājumus iestādēs vai bankās, esi uzmanīgs un precīzs ar dokumentiem. Pirms kaut ko parakstīt, pārbaudi vairākas reizes. Labs laiks mācībām, kursu vai semināru apmeklēšanai un redzesloka paplašināšanai. Attiecību jomā par labu nāks sirsnīgas un atklātas sarunas.

SVARI

Mājās atbildīgi saimnieciskie pienākumi. Iespējams, ar padomu vai praktiski jāpalīdz bērniem un vecākajiem ģimenes locekļiem. Tev pietiks enerģijas visam, tikai atceries arī par savām interesēm. Labs laiks, lai darbā izceltos ar idejām un kreatīvu pieeju, kā arī palielinātu ienākumus.

SKORPIONS

Jaunas idejas un dažādi dzīves plāni. Būsi gatavs jaunu mērķu sasniegšanai un aktīvai rīcībai, turklāt lieti noderēs dzīves gaitā iegūtā pieredze. Pievērs uzmanību darījumu vai norunu juridiskai pusei un dokumentiem. Brīvo laiku pavadi ar mīļoto – romantiski iedvesmojošs laiks.

STRĒLNIEKS

Aicini ciemos radus un draugus un brīvdienās sarīko iedvesmojošu ballīti radošā gaisotnē. Būs interesantas sarunas, joki un noderīga domu apmaiņa. Kopīgs pasākums arī uzlabos attiecības un satuvinās ar mīļoto cilvēku. Darbā diezgan daudz stresa un jābūt uzmanīgam ar finansēm.

MEŽĀZIS

Daudz enerģijas un vēlme darboties – iespējams, darīt kaut ko citādāk, nekā iepriekš. Izvērtē, kas ir un kas nav izdevīgi, un ko vari iegūt un ko pazaudēt. Sargies no pārsteidzības emociju iespaidā. Prāts atvērts zināšanām, ir vērts apgūt ko jaunu, apmeklēt kursus vai izzinošas lekcijas.

ŪDENSVĪRS

Profesionālās izaugsmes laiks. Darbā parādīsi savus talantus un nostiprināsi autoritāti. Tādējādi pastāv iespējas pakāpties pa karjeras kāpnēm, tikt pie jauniem projektiem vai saņemt kādu interesantu piedāvājumu no malas. Tava peļņa ir tavās idejās. Privātajā dzīvē jāgādā par saticību.

ZIVIS

Rodošām idejām piepildīts periods, pavasara vēsmas un romantika sirdī. Spēsi daudz paveikt un aizraut arī citus – vari rīkot prezentācijas, iepazīstināt ar idejām, meklēt domubiedrus un atbalstītājus. Tomēr uz citu solījumiem pārāk nepaļaujies, svarīgās lietas pieskati un pakontrolē.

Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe

Komentēt.