HOROSKOPI 22.-28.12.2017.
21 Dec, 2017. \\ Epicentrā. \\ Nav komentāru.

AUNS

Brīnišķīgas idejas un oriģinālas domas. Ar netradicionālu pieeju gūsi panākumus, lai arī ko citi par tavām iecerēm sacītu. Kaut arī klāt ir gada nogale un svētku laiks, darāmā būs pilnas rokas. Var rasties kādas vilinošas biznesa un peļņas iespējas. Ziemassvētkus pavadi klusā noskaņā.

VĒRSIS

Labs laiks dzīves baudīšanai, kultūras pasākumiem un saviesīgām izklaidēm. Kaut arī šie ir ģimeniskie svētki, vēlams kaut kur iziet, satikties ar draugiem. Darba nedēļā iespējama spriedze – nestrīdies ar kolēģiem un priekšniekiem, esi precīzs un pievērs uzmanību dokumentiem.

DVĪŅI   

Gatavošanās svētkiem radīs spriedzi. Kad Ziemassvētku vakars būs aiz muguras, atrodi laiku sev vienam, pārdomās un meditācijās nonāksi pie vērtīgām atziņām. Nākamajā nedēļā ir iespējas parādīt savu profesionalitāti. Vari bosiem ļaut noprast, ka esi pelnījis algas pielikumu.

VĒZIS

Ziemassvētku vakars kopā ar savējiem pie balti klāta galda, svecīšu, piparkūku un eglītes smarža – kas var būt vēl jaukāk? Ja iespējams, nākamajā nedēļā liec darbus pie malas un paņem atvaļinājumu. Var gadīties, ka darāmais paņem ļoti daudz enerģijas, bet rezultātu vēl nav.

LAUVA

Ģimenē ir spēks, un tavs nams – tava pils. Ar entuziasmu gatavosies svētkiem, izrīkojot arī pārējo saimi. Visam jābūt gods godam! Var gadīties, ka svētku dienās tevi apciemo arī draugu pulciņš. Brīvajiem ļaudīm iespējama interesanta iepazīšanās, taču nemeties tūdaļ piedzīvojumu virpulī.

JAUNAVA

Svētki vismīļākie un visjaukākie būs ģimenes un savējo pulkā. Arī nākamajā nedēļā centies samazināt darbu apjomu un vairāk laika veltīt mājas dzīvei. Īpaši svarīgi uzklausīt bērnu vēlmes un intereses. Lietišķajā jomā strādā pie jau iesāktajiem projektiem un padari visu līdz galam.

SVARI    

Pirms svētkiem ar entuziasmu ķersies klāt pie telpu izdaiļošanas un klāsi galdu, piedomājot pie detaļām. Viss izdosies skaisti un eleganti. Jaunajā nedēļā paveicami dažādi gada nogales darbi, bet labāk darbojies viens. Ja izvēlies kompanjonus, tad izvērtē visus „par” un „pret”.

SKORPIONS

Kaut arī pastāv uzskats, ka Ziemassvētkos jābūt mājās, klusā, mierīgā atmosfērā, šoreiz vari lauzt stereotipus. Prieku sagādās neliels ceļojums vai izbrauciens, izraušanās no rutīnas un ierastās vides. Brīnišķīgs laiks mīlestības piedzīvojumiem un romantikai divvientulībā.

STRĒLNIEKS

Kad savējiem mīļas laimes novēlētas un ģimeniskais svētku mielasts notiesāts, saposies un dodies dzīvē! Ballītes vai sabiedriskos pasākumos piekrišanas tev netrūks, iegūsi jaunus paziņas un simpātijas. Nākamajā nedēļā labs laiks, lai kaldinātu jaunus plānus sasniegumiem nākotnē.

MEŽĀZIS

Nešķied savu enerģiju tukšgaitā un nepārpūlies, var gadīties, ka tava rosība nenes cerētos rezultātus. Svētku sagatavošanas pienākumus sadali visiem ģimenes locekļiem, jo gana jau esi pūlējies un strādājis – gan darbā, gan mājas dzīvē. Taču neatstāj novārtā sirdslietu tēmu.

ŪDENSVĪRS

Svinību un romantiska lidojuma laiks. Kad svētkos esi pabijis kopā ar savējiem, dodies uz kādu saviesīgu pasākumos, gūsi piekrišanu un satiksi interesantus cilvēkus. Pēc svētkiem esi modrs attiecībā uz peļņas iespējām, pēkšņi var rasties kāda laba izdevība. Tikai izvērtē darījumu partnerus.

ZIVIS

Gadumijas laiks sirdī modina labestību un mīļumu, ar ko gribēsi nesavtīgi dalīties. Cilvēki tieksies pie tevis un uzticēs savas pārdomas un noslēpumus. Uzklausi, atbalsti, palīdzi. Kā vēsta sakāmvārds: dots devējam atdodas. Nākamajā nedēļā vēl daudz darba pienākumu un labi rezultāti.

 

Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe

 

Komentēt.