HOROSKOPI 10.-16.11.,2017.
10 Nov, 2017. \\ Mans viedoklis. \\ Nav komentāru.

AUNS

Darbā paveras plašas iespējas – prāts, intelekts un enerģija tiks novērtēti un nesīs panākumus. Čakli rosoties, nāks arī peļņa. Brīvo laiku vislabprātāk pavadīsi ar tuviniekiem. Raisīsies saistošas sarunas un no rokas ies mājas darbi. Vari savā saimniecībā sarīkot rudens ģenerāltīrīšanu.

VĒRSIS

Būs jaunas idejas un vēlme darboties. Labāk īstenosies īstermiņa projekti – norunāts, izdarīts un ejam tālāk. Šo un to aizkavēt var no tevis neatkarīgi apstākļi, ko nevar ne paredzēt, ne īsti ietekmēt. Brīvdienās apciemo radiniekus vai sarīko ģimenes pusdienas. Savējie – tas ir spēks un atbalsts.

DVĪŅI    

Pozitīvu emociju un mīlestības piepildīts laiks. Sirdslietām un attiecību tēmai šajā periodā būs teju vai svarīgākā vieta. Brīvajiem cilvēkiem iespējama jauna iepazīšanās. Darba lietās nepaļaujies pārāk uz draugiem un labvēļu atbalstu. Ko pats izdarīsi, tas arī būs. Jāstrādā čakli!

VĒZIS

Situācija darbā vai biznesā diezgan mainīga un nestabila, tāpēc vērienīgus projektus sākt nevajadzētu. Soli pa solim, lēnītēm un pamazām. Patlaban vajadzētu vairāk laika veltīt ģimenei. Izrunājies ar savu dzīvesdraugu, pastāsti kā jūties, ieklausies, kas viņam sakrājies uz sirds.

LAUVA

Pirmajā vietā māja un ģimene Radiniekiem atdosi savas rūpes, risināsi sarunas, baudīsi tuvāko cilvēku mīlestību. Brīvie ļaudis var slēgt stabilu savienību. Brīvdienās vēlams neliels izbrauciens vai ekskursija, lai „izvēdinātu galvu”, jo nākamā nedēļa darbā solās būt ļoti saspringta.

JAUNAVA

Darbā un biznesa darījumos, kas ievirzīti stabilās sliedēs, iespējama peļņa. Savukārt nopietnas, svarīgas darīšanas iestādēs gan labāk atliec. Ierēdņi šoreiz būs „citādi domājošie”. Nav arī piemērots brīdis, lai risinātu sarunas ar bankām. Sirdslietās interesantu pārmaiņu laiks.

SVARI

Darbā ir vērts ieguldīt prātu un enerģiju, tas atmaksāsies. Šobrīd tev dots augsts darbošanās potenciāls un iespējas nostiprināt autoritāti. Mājas dzīvē vajadzētu veikt dažus saudzīgus pārkārtojumus, taču domas un vēlmes radiņiem dari zināmas bez liekām emocijām.

SKORPIONS

Būs jāstrādā sviedriem vaigā. Var rasties pēkšņi, no tevis neatkarīgi šķēršļi un kavēkļi. Jauna biznesa uzsākšanai vai darba maiņai nepiemērots brīdis. Nogaidi – gan viss sakārtosies. Brīvdienās sarīko ar mīļoto cilvēku romantisku pasākumu vai apmeklē kultūras pasākumu.

STRĒLNIEKS

Daudz sabiedrisku un lietišķu kontaktu, jauna informācija un iespējas. Tomēr netici uz vārda visam, ko cilvēki runā. Svarīgās lietās pārbaudi faktus un esi uzmanīgs, kārtojot dokumentus. Brīvdienas vislabāk pavadīt, nododoties dienišķajiem mājas darbiem, un ģimenes palutināšanai.

MEŽĀZIS

Pārdomu laiks. Varbūt šobrīd vēlmes nesakrīt ar iespējām, tāpēc esi pacietīgs – gan kādā brīdī sapratīsi, ka arī rudenīgi ziemīgajam laikam ir savas košās krāsas. Var pavērties jaunas karjeras vai biznesa iespējas, uzrasties jauni darījumu partneri vai seni draugi ar interesantiem lietišķajiem piedāvājumiem.

ŪDENSVĪRS

Turi acis un ausis vaļā un nepalaid garām peļņas vai karjeras iespējas. Vilinās jauni apvāršņi, zināšanas un tālas zemes. Ja kaut kur dodies, tad rēķinies ar to, ka ceļojumos iespējamas iepriekš neparedzamas situācijas. Organizē visu kārtīgi, lai pēc iespējas izvairītos no nejaušībām.

ZIVIS

Sekmīgi nokārtosi darīšanas iestādēs, bankās vai ar komunālo pakalpojumu sniedzējiem. Labs laiks lietišķām darīšanām. Arī par sekmēm profesionālajā jomā nebūs jāsūdzas. Ar naudu gan rīkojies apdomīgi, it īpaši tad, ja ir kredītsaistības. Brīvdienās prieks no tikšanās ar mīļiem draugiem.

Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe

Komentēt.