HOROSKOPI 12.-18.01. 2018.
11 Jan, 2018. \\ Mans viedoklis. \\ Nav komentāru.

AUNS

Pirmajā vietā darba tēma, un uz taviem pleciem gulsies nopietni, atbildīgi pienākumi – būs jāstrādā čakli un sistemātiski. Taču ir vērts mērķēt augstāk, izvirzīt ambiciozus mērķus un uzdrošināties spert izšķirošo soli pretī jaunām virsotnēm. Daudz prieka no tikšanās ar draugiem un domubiedriem.

VĒRSIS

Īstajā brīdī līdzās būs seni draugi, izpalīdzība un atbalsts lieti noderēs. Ir piemērots laiks prezentācijām, savu ideju izklāstīšanai, sponsoru un atbalstītāju meklējumiem. Tevi pavadīs cilvēku labvēlība un simpātijas. Ieklausies intuīcijā un iekšējās sajūtās – tās pateiks priekšā labākos risinājumus.

DVĪŅI

Darbs prasīs iedvesmu, būs dažādas labas idejas, un pats ar paveikto būsi apmierināts. Vari ķerties pie sen izlolotām iecerēm.

Labprāt palīdzēsi citiem, rūpēsies un atbalstīsi, taču atceries arī par savām interesēm un vajadzībām. Brīvdienās pasāc ko aizraujošu kopā ar ģimeni un tuviem draugiem.

VĒZIS

Darba diena ritēs nemierīgi, tāpēc atvēli pienācīgu laiku atpūtai. Vislabāk jutīsieties ģimenes lokā. Ir piemērots laiks attiecību stabilizēšanai un nostiprināšanai. Sarežģītās situācijās atceries, ka tev ir labi un uzticami draugi, tomēr uz citu solījumiem pārāk nevajadzētu paļauties.

LAUVA

Būsi noskaņots enerģiskai darbībai un ar racionālu prātu nospraudīsi mērķus. Veiksies lietišķas sarunas un darījumi. Tas gan prasīs nervus un izturību, varbūt kādā brīdī nāksies iziet uz kompromisu. Galvenais – nesatraucies par niekiem un neiesaistieties strīdos ar kolēģiem.

JAUNAVA

Seko līdzi, lai tavs veikums darbā tiek adekvāti novērtēts un to arī noformē juridiski korekti – ja nāk kādas pārmaiņas vai tu gatavojies mainīt darbavietu. Mājās paredzami atbildīgi saimnieciskie pienākumi, vari risināt ģimenes lietas un nekustamā īpašuma jautājumus.

SVARI

Pievērsies mājas saimniecībai, uzlabo interjeru vai iegādājies kādu lielāku pirkumu. Tava gaume un stila izjūta priecēs mājiniekus. Brīvdienās labprāt pavadīsi laiku kopā ar savējiem – būs savstarpēja sapratne, domu apmaiņa un rūpes citam par citu. Darbs prasīs iedvesmu un jaunas idejas.

SKORPIONS

Pirmajā vietā mājas darbi un pienākumi ģimenē. Brīvdienās labprāt rosīsies savā saimniecībā – kārtosi, remontēsi izdaiļosi. Ik dienas dzīvosi ciešā saskarē ar ģimenes locekļiem, viņu priekiem un rūpēm. Kopumā atmosfēra solās būt pozitīva. Brīvajiem ļaudīm dzīve var uzdāvāt interesantu iepazīšanos.

STRĒLNIEKS

Darbā iespējamas sarunas saistībā ar jauniem projektiem, tomēr visu rūpīgi izvērtē, vienošanās noformē juridiski korekti un esi precīzs ar dokumentiem. Derētu arī padomāt par izglītošanos, neatkarīgi no tā, kādi diplomi jau ir, kādu amatu tu ieņem un pirms cik gadiem sēdēts skolas solā.

MEŽĀZIS

Prāts būs aizņemts ar jauniem plāniem un idejām. Prātosi par darbības paplašināšanu un pārmaiņām. Neko nevajag sasteigt, rūpīga izvērtēšana ļaus izvairīties no kļūmēm un pārrēķināšanās. Ja pietrūkst kādu zināšanu vai iemaņu, uzklausi citu cilvēku pieredzi vai ķeries pie mācībām.

ŪDENSVĪRS

Gribēsi iedziļināties situācijās un cilvēku rīcības motīvos. Brīvajā laikā pārdomāsi dienu notikumus un izdarīsi pareizos secinājumus.

Ļoti aktuāla finanšu tēma. Būs dažādas idejas kā pavairot ienākumus. Varbūt pienācis laiks ķerties pie sava biznesa veidošanas, nevis strādāt citu labā.

ZIVIS

Vajadzētu atrast laiku vienatnei, lai sakārtotu domas, nodotos harmonijas meklējumiem un, iespējams, iepazītos ar jogu, meditācijām un tamlīdzīgām nodarbēm, kas palīdz nodrošināt līdzsvaru. Darbs prasīs daudz enerģijas, tāpēc jāsargās no iztukšošanās un izdegšanas.

Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe

Komentēt.