HOROSKOPI 28.12.-04.01. 2018.
28 Dec, 2017. \\ Mans viedoklis. \\ Nav komentāru.

AUNS

Svētku laikā uzplauksi pievilcībā. Šarms un personības starojums atvērs durvis uz cilvēku sirdīm. Nesēdi mājās, bet izej sabiedrībā un izklaidējies. Pēc svētkiem atkal atbildīgi pienākumi, daudz darīšanu. Iespējams, arī kārtojami lietišķi jautājumi kādās iestādēs.

VĒRSIS

Gadumijas svētkus vislabāk svinēt ģimenes lokā, bez pārlieka skaļuma. Vari sazināties ar radiem un draugiem citās zemēs, vai ieplānot tālāku ceļojumu. Gada sākumā daudz svarīgu darīšanu, tostarp iestādēs vai bankās. Spēsi pamatot savu viedokli un panākt vēlamo rezultātu.

DVĪŅI

Jaungada svētkos lielāks prieks un labāka atpūta būs, izejot sabiedrībā. Tevi aizraus jautras ballītes, tikšanās ar draugiem un izklaides pasākumi. Gada sākumā daudz darba un jauni izaicinājumi. Var pavērties karjeras iespējas, īstajā brīdī parādīties interesanti sadarbības piedāvājumi.

VĒZIS

Svētkos vislabāk būt kopā ar ģimeni vai citiem tuviem cilvēkiem – kas pa īstam ir tavējie, un ar ko saproties no pus vārda, vai vispār bez tiem. Jaunā gada sākums nemierīgs, darbā un biznesā iespējamas pārmaiņas un negaidītas situācijas. Nesatraucies, gan viss sakārtosies.

LAUVA

Svētku laiks būs emocijām bagāts – jūtīgi uztversi apkārtējās norises, tāpēc svarīgi, kāds noskaņojums līdzcilvēkiem un kādās situācijās nokļūsti. Nīgrajiem čīkstuļiem nepievērs uzmanību. Jaungada ballīti vari rīkot savās mājās, ielīdzot tuvākus un tālākus radus un draugus. Ies lustīgi!

JAUNAVA

Svētkos aicini ciemos radus un draugus, kopā pavadītais laiks sniegs daudz prieka. Taču jāatrod arī kāds brīdis vienatnei, lai atpūstos un sakārtotu domas. Daudz uzmanības paņems attiecību tēma. Ja esi ar kādu kopā, gādā par saskaņu un izrādi mīlestību. Brīvajiem ļaudīm iespējams iepazīšanās.

SVARI

Labprāt posīsi māju svētkiem, rosīsies virtuvē, radot jaunus kulinārijas šedevrus, un raudzīsies, lai viss ir gods godam. Tava mājokļa durvis būs atvērtas viesiem, un atmosfēra būs tiešām svinīga un jautra. Pēc gadumijas ar pilnu jaudu vajadzēs pievērsties profesionālajām lietām.

SKORPIONS

Ja vari, svētku laikā kaut kur aizbrauc – nelielā ceļojumā vai pie draugiem vai radiem tālākā Latvijas malā. Izraušanās no ierastās vides iedos jaunu enerģijas lādiņu. Ļoti svarīga būs arī sirdslietu tēma. Iepriecini mīļoto cilvēku ar romantisku pārsteigumu. Brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās.

STRĒLNIEKS

Jāsargās no fiziskās un garīgās pārslodzes, gada nogalē droši vien bijusi liela spriedze un daudz pienākumu. Tāpēc svētku laikā labāk mierīgi atpūsties, nevis ieplānot kādas sabiedriskās aktivitātes. Brīvajiem ļaudīm var būt pēkšņi un krāšņi mīlas piedzīvojumi. Nezaudē galvu.

MEŽĀZIS

Svētkus svini mājās, sarīkojot lielāku ballīti. Sabiedriskās aktivitātes dos prieku, kā arī noderīgu domu apmaiņu un svaigas idejas. Jauns gads nāks ar jaunu iedvesmu. Sāksies piemērots periods lieliem plāniem un savas autoritātes nostiprināšanai. Veidosies arī noderīgi lietišķie sakari.

ŪDENSVĪRS

Svētkos esi kopā ar tuviem cilvēkiem. Stiprini esošās attiecības, un rūpējies par ģimeniskas atmosfēras radīšanu. Brīvajās sirdīs var uzliesmot mīlestība. Nākamā gada sākumā var rasties labas iespējas parīdīt savas dotības profesionālajā jomā. Sagatavojies karjeras kāpienam un nešaubies.

ZIVIS

Tādas neparasti pacilājošas sajūtas un mīļums pret pasauli. Izstarosi labestību un cilvēki pie tevis tieksies. Uzkalusi un atbalsti ar labu vārdu. Tas ir tas, kā patiesi vari citus iepriecināt. Svētkos sarīko ballīti mājās, dodies pie draugiem vai publisku pasākumu. Daudz labu cilvēku un jautrība!

Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe

Komentēt.