HOROSKOPI 5.-11.01.2018.
05 Jan, 2018. \\ Mans viedoklis. \\ Nav komentāru.

AUNS

Svētku lustes aiz muguras un laiks pievērsties darba lietām. Mērķē augstāk un tālāk – piemērots brīdis, lai parādītu savas profesionālās spējas un virzītos augšup pa karjeras kāpnēm. Pēc iespējas vairāk izej sabiedrībā, un apmeklē pasākumus, kur pastāv iespējas satikt vajadzīgos cilvēkus.

VĒRSIS

Pēc gadumijas svētkiem dienas griezīsies straujā virpulī. Mieru, tikai mieru… Neļaujies stresam un nepieņem pārsteidzīgus lēmumus. Var nākt kāds vilinošs karjeras vai biznesa piedāvājums, bet rūpīgi izvērtē tā izdevīgumu un nekautrējies runāt par adekvātu atalgojumu.

DVĪŅI

Pirmajā vietā ģimene un viss, kas notiek mīļo radiņu dzīvē. Iesaisties, uzklausi, palīdzi, bet neuztiep savu viedokli kā vienīgo vispareizāko. Sekmīgs laiks dažādu lietišķo jautājumu kārtošanai. Brīvdienās izej sabiedrībā, satiecies ar draugiem un interešu biedriem. Gūsi pozitīvas emocijas.

VĒZIS

Var nākties kārtot lietišķas darīšanas iestādēs vai bankā. Spēsi loģiski argumentēt savu pozīciju, un viss noritēs sekmīgi. Profesionālajā jomā ir iespējas satikt uzticamus darījumu partnerus un iesaistīties ienesīgos projektos. Kādam dzīvē var aktualizēties ārzemju tēma, tostarp sirdslietās.

LAUVA 

Jaunais gads sāksies ar nelielu skrējienu starp mājas un darba pienākumiem. Profesionālajā jomā var nākt kādas pārmaiņas, rasties jauni apstākļi un uzdevumi. Sekmīgi tiksi ar tiem galā, tomēr vairāk gribēsies pievērsties privātajai dzīvei. Brīvajiem ļaudīm iespējamas jaunas simpātijas.

JAUNAVA

Sekmīgs laiks visdažādākajiem mājas darbiem – vari veikt kādus pārkārtojumus, iegādāties mēbeles vai sadzīves tehniku, brīvdienās palutināt savējos ar gardām maltītēm. Tā būs arī vislabākā atpūta pirms jaunās darba nedēļas, kas solās būt nemierīga, ar dažādām pārmaiņām bagāta.

SVARI

Prāts atvērts informācijai un jaunām zinībām, ir īstais laiks lūkoties, kur un kā var papildināt savas prasmes. Tas noteikti noderēs tālākai izaugsmei profesionālajā jomā. Brīvajā laikā vajadzētu vairāk uzmanības veltīt saviem mīļajiem. Darīšanas iestādēs atliec uz vēlāku laiku.

SKORPIONS

Pievērsies darbam, biznesam un finanšu jautājumiem, jo var rasties labas iespējas palielināt ienākumus. Tomēr netici visam uz vārda, bet potenciālo partneru solījumus nofiksē līgumos. Privātajā dzīvē mīlestības un romantikas laiks, izbaudi jaukos brīžus, ko dzīve sniedz.

STRĒLNIEKS

Jauni plāni un dinamiska enerģija – gads sākas ar aktīvu darbošanos. Spēsi daudz paveikt, uzsākt jaunus projektus, satikt cilvēkus, ar kuriem veidosies sekmīgas darījumu attiecības. Ienākumi varbūt nenāks ātri, bet ieliksi labus pamatus nākotnei. Privātajā dzīvē jāgādā par saskaņu.

MEŽĀZIS

Palēnām, pamazām… Lai arī, ko tu uzsāktu un darītu, esi apdomīgs, saplāno, sarēķini. Tad veiksme un izdošanās būs ar tevi. Ir iespējas iesaistīties izdevīgos projektos un palielināt ienākumus. Tikai neiesaisties intrigās. Privātajā dzīvē krāsaini un dzirkstoši piedzīvojumi.

ŪDENSVĪRS

Atstāsi labu iespaidu uz cilvēkiem, tevī klausīsies, taujās padomus un izrādīs simpātijas. Kāda tikšanās var izrādīties īpaša. It sevišķi, ja šobrīd esi sirdī brīvs. Ģimenes cilvēkiem jāgādā par saticību mājās. Palutini savējos, bet ar vērienīgiem saimniecības darbiem pārāk neaizraujies.

ZIVIS

Atrodi kādu brīdi vienatnei – tāpat vien. Lai neko nedarītu, sakārtotu domas un atpūstos. Tas nāks par labu un dos enerģiju, lai darbotos tālāk. Profesionālajā jomā iespējami jauni izaicinājumi vai karjeras piedāvājums. Piemērots laiks savu domubiedru meklējumiem.

Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe

Komentēt.