Ko sola zvaigznes 2018. gadā?
29 Dec, 2017. \\ Mans viedoklis. \\ Nav komentāru.

Jauns gads nāk ar jaunām tendencēm un jaunām vēsmām. Ko sagaidīt 2018.? Labā ziņa ir tāda, ka gads solās būt radošs un draudzīgs strādīgajiem, taču jābūt uzmanīgiem ar finansēm. Un – globālās tēmās pasaulē miera nebūs.

Katram savs horoskops

Tie zodiaka zīmju horoskopi, ko lasām medijos, vairāk domāti izklaidei un iedvesmai, bet nopietnajā astroloģijā katram cilvēkam, firmai, struktūrai vai valstij ir sava individuālā astroloģiskā karte. Un nekad nav tā, ka visiem vienlīdz labi vai vienlīdz slikti. Tomēr pastāv planētu kombinācijas, kas ietekmē kopējās tendences.

Mundānajā jeb valstu astroloģijā parasti tiek aplūkoti tā dēvēto “tālo” planētu stāvokļi. Diemžēl nav iespējams prognozēt, kas tieši un kurā vietā notiks (piemēram, terorakts, kādas konkrētas bankas grimšana, masu nemieri, revolūcija u.tml.), taču vispārējās tendences var izprast.

Par Lielo depresiju un Berlīnes mūri

  1. gadā, daļēji atkārtojas planētu stāvokļi, kas bijuši arī iepriekš – dažādu globālu, pasaules kārtību ietekmējošu notikumu laikā.

Visu gadu kartības, likumības un ierobežojumu vēstnesis Saturns atradīsies Mežāža zodiaka zīmē, kas saistās ar varas struktūrām, bankām, apdrošināšanas kompānijām, finansēm, būvniecību u.c. Šogad var notikt pārmaiņas minētajās jomās. Īpaši “negants” Saturns kļūs laikā no 17. aprīļa līdz 7. septembrim. Pievērsiet uzmanību, kā darbojas jūsu banka, un struktūra, kurā strādājat. Varbūt jāmaina.

Minētajam planētu stāvoklim ir līdzība ar Lielās depresijas laiku. Par tās sākumu tiek uzskatīts 1929. gada 4. septembris, kad Ņujorkas forndu biržā notika straujš akciju vērtību kritums. 29. oktobris iegāja vēsturē kā Melnā otrdiena – akciju tirgi sabruka un “parāva līdzi” bankas un noguldītāju aktīvus. Toreiz Saturns pirmo reizi iegāja Mežāzī 1929. gada 16. martā, aprīlī tas ieņēma „neganto” retrogrādo stāvokli.

Interesants ir arī piemērs par Berlīnes mūri. Tā celtniecība tika sākta laikā, kad notika Jupitera un Saturna konjunkcija (savienojums) Mežāzī (1961). 1988. gada pavasarī Saturns atkal iegāja Mežāža zodiaka zīmē, un padomju totalitārisms sāka sabrukt – Mihaila Gorbačova “perestroika” izgāja no kontroles, un sākās notikumi, kurus atceramies kā Dziesmoto revolūciju.

Kopējās tendences vēsta – miera nebūs, viss virzās globālu pārmaiņu virzienā daudzās jomās. Bet mēs tur katrs pats maz ko varam ietekmēt.

Latvijā topā – kultūra un sports

Latvijas valsts horoskopā redzams, ka periods līdz 2018. gada maija beigām ir sekmīgs dažādām kultūras norisēm, starptautisku sakaru veidošanai, reformām valsts iestādēs. No gada maija beigām līdz nākamā gada maija beigām tāpat pastāv iespējas kultūrā un sportā nest Latvijas vārdu pasaulē, šajās nozarēs veikt pozitīvas reformas. Diezgan veiksmīgs laiks starptautisko sakaru veidošanai, tomēr uz sadarbības partneru solījumiem simtprocentīgi paļauties nevajadzētu. Valsts budžeta maciņš pildīsies diezgan gausi, kā rezultātā iespējamas atkal kādas pārmaiņas nodokļu politikas jomā, kas tautai nebūs pa prātam.

Draudzīgais Suņa gads

Daudz pozitīvākas vēstis nāk no Ķīnas astroloģijas, ko mēs Latvijā vairāk uztveram kā izklaidējošu lasāmvielu. Un tomēr…

Naktī no 15. uz 16. februāri, pēc Latvijas laika īsi pirms pusnakts, saskaņā ar austrumnieku kalendāru sāksies Dzeltenā Zemes suņa gads. Pastāv uzskats, ka katram gada valdniekam piemīt tādas īpašības kā dzīvē. Jā, gan – suns ir labs draugs, mājas sargs, uzticīgs un uz viņu var paļauties, bet, ja kaitināsiet vai gribēsiet rīkoties viltīgi, tad kļūs negants. Var gan uzrūkt, gan ieķert bikšu starā.

Tomēr ar Suņa gada valdīšanu saistās daudz pozitīvas lietas.

Īpaši labvēlīgs Dzeltenais Zemes suns būs pret centīgiem, mērķtiecīgiem, darbu mīlošiem cilvēkiem. Sliņķiem veiksme uzsmaidīs retāk. Konflikti, ja arī būs, tiks atrisināti mierīga ceļā. Ķīniešu horoskops vēsta, ka 2018. gadā problēmas izzudīs, pārsprāgstot kā ziepju burbuļi. Tas būs kompromisu un labu nodomu gads. Suņa gads ir piemērots ģimenes nodibināšanai, karjeras izaugsmei, mācību uzsākšanai, mājas iekārtošanai, bērnu audzināšanai.

Sertificēta astroloģe Guna Kārkliņa

Komentēt.