HOROSKOPI 26.01.-1.02., 2018.
26 Jan, 2018. \\ Uncategorized. \\ Nav komentāru.

AUNS

Daudz interesantu ideju. Būsi autoritāte un tavā viedoklī ieklausīsies, taču neuzskati savu nostāju pat vienīgo pareizo. Viss izdosies tad, ja rīkosies apdomīgi un diplomātiski, kaut arī tas nebūs viegli. Brīvdienās daudz prieka gūsi no tikšanās ar draugiem un kultūras pasākumu apmeklējumiem.

VĒRSIS

Privātā dzīve un mājas lietas paliks otrajā plānā, jo daudz enerģijas paņems darbs. Kā tas nākas, ka visu laiku jāstrādā, jāstrādā un vēlreiz jāstrādā?… Taču ir vērts tiekties augstāk, izvirzīt ambiciozus mērķus un uzdrošināties spert izšķirošo soli pretī jaunām karjeras virsotnēm.

DVĪŅI

Kaut arī esi visnotaļ aktīvs cilvēks, šajās brīvdienās labprātāk pavadīsi laiku savā nodabā, nesteidzīgi rosoties pa mājām. Pievērsies interjera pārkārtošanai. Ar paveikto būsi gandarīts pats un ģimene. Jaunā nedēļa nāks ar lielu rosību darbā, ir iespējas izcelties ar oriģinālām idejām.

VĒZIS

Mājas dzīve prasīs uzmanību. Necenties savējiem pārāk diktēt noteikumus, jo tas var novest pie strīdiem. Brīvajā laikā paplašini redzesloku un pievērsies mācībām. Nākamajā nedēļā, iespējams, vajadzēs kārtot kādus lietišķus jautājumus, ar ko arī sekmīgi tiksi galā. Galvenais – loģiski pamatojumi.

LAUVA

Pirmajā vietā darbs ar atbildīgiem pienākumiem un jaunām iecerēm, un, iespējams, kaut ko padarīt vajadzēs arī brīvdienās. Taču nepārspīlē. Ja tev ir ģimene, tad jāpaveic arī saimniecības darbi, bet, lai būtu arī pilnvērtīga atpūta, vēlams iziet sabiedrībā vai ielūgt draugus pie sevis uz mājas ballīti.

JAUNAVA

Brīvajos brīžos pārdomāsi dienu notikumus un izdarīsi pareizos secinājumus, turklāt ļoti labi izpratīsi arī cilvēku rīcības motīvus. Darbā iespējamas sarunas saistībā ar jauniem projektiem, tomēr visu rūpīgi izvērtē. Sirdslietu jomā var būt romantiski piedzīvojumi un jaunas aizraušanās dzirkstis.

SVARI

Ja tev ir ģimene, ieklausies savu atvasīšu vēlmēs un vajadzībās. Viņiem tas būs svarīgi un domu apmaiņā varbūt arī pats gūsi jaunas atziņas. Brīvo laiku velti sev, redzesloka paplašināšanai un informācijas iegūšanai. Darbs prasīs iedvesmu, būs labas idejas un pats ar paveikto būsi apmierināts.

SKORPIONS

Intensīvi prātosi par darbības paplašināšanu un pārmaiņām profesionālā jomā. Šis ir sekmīgs laiks ienākumu pavairošanai, tikai neko nevajag sasteigt. Brīvdienās vislabāk jutīsies ģimenes lokā gan darot saimnieciskus mājas darbus, gan kopā atpūšoties. Valdīs sirsnība, sapratne un mīlestība.

STRĒLNIEKS

Jāgādā par saticību ģimenē. Kaut arī darbā pienākumu netrūks un būsi tajos iekšā līdz matu galiņiem, vismaz brīvdienās atrodi laiku, lai būtu kopā ar savējiem. Naudas lietās jauni plāni, bet jābūt apdomīgam un tālredzīgam. Šodien ieliktie biznesa „pamati” dos augļus tālākā nākotnē.

MEŽĀZIS

Aktuāla darba un finanšu tēma. Profesionālie pienākumi paņems daudz laika un mazāk atliks ģimenei. Pašlaik ir iespējas izcelties un pakāpties pa karjeras kāpnēm, tikai seko līdzi, lai tavs veikums tiek adekvāti novērtēts. Vai arī – padomā par sava biznesa izveidi. Brīvdienās mierīgi atpūties un uzkrāj spēkus.

ŪDENSVĪRS

Mīļuprāt palīdzēsi citiem, atbalstīsi un iesaistīsies dažādos pasākumos, taču atceries arī par savām interesēm un vajadzībām. Var pavērties kādas jaunas iespējas profesionālā jomā. Nebīsties iesaistīties ienesīgos projektos, tomēr rēķini līdzi. Brīvdienās labs laiks draugu ballītei radošā gaisotnē.

ZIVIS

Brīvdienās nepieciešams atpūsties un uzkrāt spēkus, jo enerģija var ātri iztērēties. Pēc tam ar jaunu sparu varēsi ķerties pie darbiem un parādīt, uz ko esi spējīgs. Dienu gaita lielā mērā atkarīga no garastāvokļa, tāpēc neļauj, lai kāds to sabojā. Privātajā dzīvē pārdomu laiks, kad jātiek skaidrībā ar sevi.

Autors: Sertificēta astroloģe Guna Kārkliņa

Komentēt.