HOROSKOPI 8.- 14.06.2018.
08 Jūn, 2018. \\ Populāras ziņas. \\ Nav komentāru.

AUNS

Nedēļas nogalē vislabākais būtu pievērsties mājas darbiem un parūpēties par ģimeni. Kopā darītais sniegs prieku, raisīsies interesantas sarunas un laiks tiks pavadīts saturīgi. Būtu jauki arīdzan paņemt atvaļinājumu un doties ceļojumā, jo darba dienas ritēs nemierīgi. Ir iespējams stress un mainīgas, neprognozējamas situācijas.

VĒRSIS

Piemērots laiks kontaktu veidošanai un sabiedriskām aktivitātēm. Brīvdienās satiecies ar draugiem un apmeklē pasākumus. Neformālā gaisotnē pastāv iespējas iepazīties ar “vajadzīgiem cilvēkiem”. Pastiprināta uzmanība jāpievērš finanšu tēmai – turi kārtībā rēķinus, savlaicīgi veic maksājumus un nepārspīlē ar ikdienas tēriņiem.

DVĪŅI

Cilvēki runā dažādi un viņu teiktais jāpārbauda. Svarīgās lietās neuzticies vienpusējai informācijai, jo iespējamas kļūdas lēmumu pieņemšanā. Darbs prasīs atdevi, bet tas būs ieguldījums ceļā uz karjeras virsotnēm. Raugies, arīdzan, lai tas tiek adekvāti novērtēts materiālā izteiksmē. Nav vēlams uzņemties kredītsaistības.

VĒZIS

Nepieciešams kāds atelpas brīdis, kad vari justies brīvs no visiem sadzīves pienākumiem. Nedēļas nogalē kaut nedaudz, bet velti laiku sev. Darbā un biznesā ļoti nemierīgs periods, kas prasa daudz enerģijas. Attiecībās ar otro pusīti gadā par sapratni un respektē atšķirīgu viedokli. Lietišķas darīšanas iestādēs vēlams atlikt uz vēlāku laiku.

LAUVA

Mājas darbi būs pirmajā vietā un tu labprāt rosīsies savā saimniecībā. Radīsies interesantas idejas, kā uzlabot un izdaiļot interjeru. Prieku sagādās arī rūpes par saviem mīļajiem. Darbā nopietni pienākumi, taču tu sekmīgi tiksi galā. Ja rodas spriedzes situācijas, noskaiti līdz desmit un neiesaisties strīdos ne ar kolēģim, ne priekšniecību.

JAUNAVA

Tik daudz jāpaspēj! Mājās sakrājušies saimniecības darbi, kas nepārtraukti par sevi atgādina – gribi vai negribi, bet jāķeras tiem klāt. Raitāk veiksies, ja iesaistīsi ģimeni. Tikai nevajadzētu sākt nopietnu remontu vai būvniecību, tāds pasākums var ieilgt. Attiecību jomā novērtēsi, ka līdzās ir cilvēks, uz kuru vari paļauties.

SVARI

Profesionālie pienākumu nedaudz var sagādāt galvassāpes un emociju viļņošanos. Ja rodas kādas problēmas, neņem tuvu pie sirds. Brīvdienās  vajadzētu mierīgi atpūsties, padarboties mājas saimniecība. Sekmīgs laiks interjera priekšmetu iegādei. Ja tev ir bērni, uzklausi un iedziļinies tajā, kas viņiem šobrīd ir svarīgi.

SKORPIONS

Ņem atvaļinājumu un dodies skatīt tālas zemes ar bagātu kultūras un vēstures mantojumu. Brīvajiem ļaudīm ceļā iespējama romantiska iepazīšanās, bet pārus kopīgs piedzīvojums satuvinās. Laiks kaldināt jaunus plānus un nospraust nākotnes mērķus, bet tam vajag “skaidru galvu”. Atvaļinājums ir tieši tas, kas nepieciešams.

STRĒLNIEKS

Vari pārkārtot mājokli vai ieviest kādas pārmaiņas ikdienas ritmā. Brīvdienās prieku sagādās mājas ballīte radošās noskaņās, ielūdz draugus un pacienā ar vasarīgiem atspirdzinājumiem. Sirdslietās zvaigznes sola krāsainus piedzīvojumus, taču sargies no pārsteidzības. Jāsaprot, kas tev attiecībās šobrīd ir vai nav svarīgi.

MEŽĀZIS

Viedu domu un autoritātes nostiprināšanas laiks – dzīves gaitā uzkrātā pieredze noderēs tev pašam un arī citiem. Neliedz padomu, ja kāds to lūdz, bet neuzskati savu viedokli par vienīgo pareizo. Esi uzmanīgs naudas darījumos, un nevajadzētu pirkt dārgu tehniku. Sirdslietās filozofiskas noskaņas, un par labu nāks atklāta saruna ar mīļoto.

ŪDENSVĪRS

Darbā uz taviem pleciem gulsies liela atbildība un iespējamas kādas pārmaiņas. Ja tās tev nav pa prātam, nogaidi. Viss, kas notiek, notiek uz labu – pēc kāda laika var parādīties pavisam jaunas izaugsmes iespējas. Interesantas domas par peļņu un jaunas idejas. Sirdslietās jāieklausās otrā cilvēkā un jāgādā par saskaņu.

ZIVIS

Brīvdienās apmeklē koncertu, gadatirgu, zaļumballi vai kādu citu izklaides pasākumu, tas uzlādēs ar pozitīvu enerģiju. Jaunajā nedēļā vari iepazīstināt ar savām idejām kolēģus vai darījumu partnerus, tās gūs atzinību un tiks novērtētas. Privātajā dzīvē daudz emociju. Attiecības ar mīļoto veidosies sekmīgi, ja vairāk runāsi par savām vēlmēm.

Autors: Guna Kārkliņa

 

Komentēt.